יום ש', ט’ באדר תשע”ה
דף הבית הכיתה שלי תל"ן ספריית ביה"ס אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר
 
זכויות יוצרים
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל :mail@ashalim.net בברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי.
21:58 (19/08/13)
תגובות: 0   צפיות: 16
 
 
 
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל :mirih@ashalim.net בברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי
קרא עוד...
מועצת תלמידים   |  מפתח הלב   |  נאמני בטחון   |  הקוד העירוני
פעילויות לילדים על פי נושאים ושכבות גיל תשע"ה
קטלוג זה כולל מאגר של מערכי שיעור, מצגות, סרטונים ומגוון פעילויות נוספות, העוסקות בהיבטים השונים של גלישה בטוחה ונבונה ברשת. המאגר נועד לסייע בהוראת הנושא באופן מגוון, משמעותי וחוויתי עבור כל טווח הגילאים.פריסת הפעילויות בקטלוג הינה על פי התכנים השונים, ובהתאם לגילאים אשר להם מיועדת כל פעילות.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
חוזר מנכ"ל - אתיקה ומוגנות ברשת האינטרנט
חוזר זה עוסק בנוהלי התקשורת הראויים בקרב מורים, תלמידים והורים במרחבי רשת האינטרנט בדגש על תקשורת באתרים בית-ספריים, ברשתות חינוכיות וברשתות חברתיות.כמו כן החוזר מציג את תכנית ההתערבות "חיים ברשת" במסגרת התכנית "כישורי חיים" שמטרתה חינוך להתנהגות נכונה ושקולה תוך מוגנות ברשת בכלל מוסדות החינוך. תכנית זו היא חלק מאורח החיים ומהעשייה הבית-ספריים שמוביל צוות "חיים ברשת", הפועל לקידום התנהגות מיטיבה, נבונה ובטוחה ברשת האינטרנט. עם זאת, כלל הצוות החינוכי אחראי להקניית מיומנויות אלו. החוזר מתייחס לתפקידי צוות התכנית "חיים ברשת" ולדרך הטמעתה.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
רשתות חברתיות - פעילות לשכבות ה'-ו'
רשתות חברתיות(Social Networks) מהוות סביבה פתוחה וחופשית למשתמשים ברחבי העולם Google+ ,Facebook ,Delicious ,YouTube ,Twitter :דוגמת ,במידע ושיתוף לתקשורתלרשתות חברתיות תרומה בתהליכים החשובים לפרט (חברה, עבודה). הן מאפשרות לקבוצות אנשים הבוחרים להשתייך לקהילה (באמצעות יצירת פרופיל אישי) לקיים ביניהם קשר, שיתוף והחלפת מידע באמצעות רשת האינטרנט בנושאים שונים. ברשתות חברתיות ניתן לשתף בתמונות, מחשבות, מידע, ובעיקר להכיר אנשים רבים במעגלים חברתיים ההולכים ומתרחבים.אפשרות שיתוף המידע מעלה סוגיות אתיות רבות ומעלה את החשש לניצול לרעה של חופש הביטוי, לפגיעה בפרטיות, לגלישה ופריצת גבול בין תקשורת מקצועית אל תקשורת אישיתולחשיפה לתכנים פוגעניים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 149
חנוכה במסגרת תוכנית הקשר הרב דורי
"כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור אֵיתן...". סביב מוטיב זה נחוג חג החנוכה בקבוצת "הקשר הרב דורי" בבית ספר "אשלים" אנתרופולוגי בראשון לציון בניהולה של הגב' מירי הבוט.הארוע התקיים בבית הספר בהנחייתה של יונה בן יוסף. תלמידים, סביהם וסבתותיהם דנו בשאלה: מהו בעצם ה"אור" שבכל אחד מאיתנו. מהן נקודות החוזק שלנו והניצוץ הפנימי שבנו שבעזרתו אנו יכולים "להאיר" את הסובבים אותנו. חגיגת החנוכה היתה מוארת ועליזה לוותה בסדנת הכנת לביבות ע"י התלמידים ובני משפחתם , בשירי חנוכה ובהענקת נר "האור שבתוכנו".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
קרא עוד...
קרא עוד...
על סדר היום
למידה בשעת חירום
יחודיות בית הספר
מרחבי כיתות
תרבותון אשלים
תחומי דעת
חברת הילדים
סל תרבות וטיולים
הורים באשלים
סקרים תשע"ה
גלישה בטוחה ברשת
שלוחות אשלים
פינת היועצת
טקסי מפתח הלב
הבוגרים שלנו
ארכיון
הקשר הרב דורי
ביה"ס מקדם בריאות
חיים משותפים
פרויקט טק - חינוך טכנולוגיה ושונות תרבותית
חיפוש באתר