יום ג', כו’ בטבת תשע”ז
דף הבית יחודיות הכיתה שלי תחומי דעת
מחשבים ספריית ביה"ס אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר .
 
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל :mirih@ashalim.net בברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי
קרא עוד...
תרבותון חודש ספטמבר - אלול
אלול הוא החודש השנים-עשר בלוח העברי בשנה המתחילה בחודש תשרי, השישי במניין החודשים המתחיל בחודש ניסן. אלול הוא החודש המסיים את השנה בלוח העברי ולכן במסורת היהודית הוא מכונה "חודש הרחמים והסליחות". חודש אלול נחשב לחודש של חשבון נפש של השנה שחלפה והכנה לשנה החדשה ולימים הנוראים ומכאן מנהג הסליחות בחודש זה. במהלך החודש נוהגים להשכים ולהרבות בתפילות מיוחדות הנקראות "סליחות". מכיוון שהוא מקדים את ראש השנה ויום כיפור.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
כל שנה מתחילה בגלישה בטוחה
אנו נמצאים בפתחה של שנת הלימודים. ילדינו חוזרים מן החופשה כשבתיקם התנסויות וחוויות שצברו בזמן זה. מרביתם בוודאי העבירו חלק מזמן החופשה מול מסך כזה או אחר, תיעדו אירועים שונים ושיתפו את חבריהם לרשת. בנקודת זמן זו, נרצה לחדד את תפקיד ההורים וצוותי החינוך באשר להשגחה, חינוך, וליווי להתנהלות חיובית, ערכית ואחראית ברשת.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
הקוד העירוני
חנוכה בריא
8 ימי חג החנוכה בפתח ויחד אתם שלל של מנהגים, החל מהדלקת נרות משפחתית וכלה באכילת סופגניות ולביבות. התפריט החגיגי של החג מהווה ללא ספק אתגר גדול עבור רובנו בשמירה על המשקל. מזון החג המסורתי, הסופגניות והלביבות, מכילים שילוב עצמתי ועשיר במיוחד של שומן שמקורו בטיגון ושל סוכרים, בעיקר סוכר פשוט. כיצד נוכל לשלב בחג החנוכה את השמחה והאור יחד עם בריאות ושמירה על משקל?
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
כל דקה נחשבת
"כל דקה נחשבת - בוחרים ללכת ברגל". ביום שישי ה-11.11.16 יצוין בישראל יום ההליכה העולמי ! קמפיין זה הוא חלק מתכנית אֶפְשָׁרִי בָּרִיא, התכנית הלאומית לחיים פעילים ובריאים. ומזמין את אזרחי המדינה להטמיע ולנצל את יום ההליכה העולמי לטובת אימוץ הרגל חיוני ובסיסי זה, לבריאות ולאיכות חיים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
על סדר היום תשע"ז
מרחבי כיתות
תרבותון אשלים
מידע להורים
תחומי דעת
מפתח הלב
חברת הילדים
בריאות באשלים
למידה בשעת חירום
גלישה בטוחה ברשת
שלוחות אשלים
פינת היועצת
ארכיון
הבוגרים שלנו
תל"ן באשלים
 
 


יצירת קשר


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS