יום ש', יא’ בשבט תשע”ה
דף הבית הכיתה שלי תל"ן ספריית ביה"ס אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר
 
 
 
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל :mirih@ashalim.net בברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי
קרא עוד...
תחרות הכתיבה הארצית לילדים לשנת תשע"ה,
בימים אלו החלה תחרות הכתיבה הארצית לילדים לשנת תשע"ה, תחרות המתקיימת זו השנה ה-11 בברכתם של נשיא המדינה, שר החינוך, שרת התרבות ורבים מסופרי ומשוררי ישראל. בסיום התחרות מוענק לזוכים, שמניינם כמניין שנות המדינה, בטקס חגיגי המתקיים בחסות האגודה: "ספר היצירות של ילדי ישראל המצטיינים בכתיבה".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 35
קבלת הסכמתכם להכללת בנך/בתך בפעילויות אתר האינטרנט שמוסדנו יקים
הרינו מבקשים לעדכנך כי מינהל החינוך בעיריית ראשון לציון עומל בתקופה זו על הקמת פורטל (אתר) חינוך עירוני, אשר יהווה מרחב חינוכי דיגיטלי ושער כניסה לכל מערכת החינוך בעיר.מצורף המסמך ונשלח לכל התלמידים מודפס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 66
מועצת תלמידים   |  מפתח הלב   |  נאמני בטחון   |  הקוד העירוני
סל תרבות   |  טיולים
חנוכה במסגרת תוכנית הקשר הרב דורי
"כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור אֵיתן...". סביב מוטיב זה נחוג חג החנוכה בקבוצת "הקשר הרב דורי" בבית ספר "אשלים" אנתרופולוגי בראשון לציון בניהולה של הגב' מירי הבוט.הארוע התקיים בבית הספר בהנחייתה של יונה בן יוסף. תלמידים, סביהם וסבתותיהם דנו בשאלה: מהו בעצם ה"אור" שבכל אחד מאיתנו. מהן נקודות החוזק שלנו והניצוץ הפנימי שבנו שבעזרתו אנו יכולים "להאיר" את הסובבים אותנו. חגיגת החנוכה היתה מוארת ועליזה לוותה בסדנת הכנת לביבות ע"י התלמידים ובני משפחתם , בשירי חנוכה ובהענקת נר "האור שבתוכנו".
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 0
קרא עוד...
על סדר היום
למידה בשעת חירום
יחודיות בית הספר
מרחבי כיתות
תרבותון אשלים
תחומי דעת
חברת הילדים
סל תרבות וטיולים
הורים באשלים
סקרים תשע"ה
גלישה בטוחה ברשת
שלוחות אשלים
פינת היועצת
טקסי מפתח הלב
הבוגרים שלנו
ארכיון
הקשר הרב דורי
ביה"ס מקדם בריאות
חיים משותפים
חיפוש באתר