יום ב', א’ באייר תשע”ה
דף הבית הכיתה שלי תל"ן ספריית ביה"ס אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר
 
מיהם חסידי אומות העולם?
 
כיצד נוהגים לקרוא את ההגדה במשפחתך?
 
 
 
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל :mirih@ashalim.net בברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי
קרא עוד...
יום השואה - נרות זוכרים
הורים יקרים שלום, לכבוד יום הזיכרון לשואה ולגבורה תשע"ה אנו מבקשים את שיתוף הפעולה שלכם בפעילות משפחתית למען זיכרון השואה. אנו מזמינים אתכם להיות שותפים. כל משפחה תתכנס להדלקת "נר זוכרים" המעלה את זיכרון השואה ואת זיכרו של אדם אשר נספה בשואה. אתם מוזמנים להיכנס ללינק וללמוד על פעילות "נרות זוכרים" https://sites.google.com/site/linkingtheshoah2/ כל תלמיד יקבל נר נשמה ועליו מדבקה. על גבי המדבקה פרטים של אדם אשר נספה בשואה וברקוד המפנה למידע נוסף על חייו. אנא הדליקו עם הילדים את הנר וקראו יחד איתם את הפרטים אודות האדם אשר נספה בשואה. משפחות המבקשות להוסיף את שמו של קרוב משפחה אשר נספה בשואה מוזמנות להיכנס לאתר וליצור תווית חדשה. הנכם מוזמנים לצלם את הדלקת הנר ולשתף אותנו באתר הבית ספרי.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
כיצד ניתן לשמור על תזונה בריאה בליל הסדר ובמהלך חג הפסח ולהימנע מעליה במשקל?
קרא עוד...
דו"ח שימוש בית הספר באתר גלים
להלן דוח שימוש באתר גלים לחודש פברואר בשנת הלימודים 2015 עבור בית ספר אשלים אנתרפולוגי, ראשון לציון. שלום רב, לרשותכם מוצגים נתוני השימוש בפורטל גלים. אנו ממליצים לעשות שימוש בנתונים לצורך ניתוח צרכי בית הספר והבנתם. נשמח לסייע לכם לעשות שימוש בנתונים ככלי עזר לשיפור השירות הניתן על ידנו.
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
איסוף מצרכי מזון לחג הפסח למשפחות מעוטות יכולות
ועד ההורים המוסדי בשיתוף עם ועד ההורים העירוני, מארגנים גם השנה איסוף מצרכי מזון למשפחות מעוטות יכולת. כל המצרכים חייבים להיות כשרים לפסח. לפירוט לחצו "קרא עוד".
קרא עוד...
תגובות: -1   צפיות: -1
מועצת תלמידים   |  מפתח הלב   |  נאמני בטחון   |  הקוד העירוני
ב-23/3 אירחנו את תלמידי בית הספר הערבי אל זהרא
קרא עוד...
קרא עוד...
על סדר היום
למידה בשעת חירום
יחודיות בית הספר
מרחבי כיתות
תרבותון אשלים
תחומי דעת
חברת הילדים
סל תרבות וטיולים
הורים באשלים
סקרים תשע"ה
גלישה בטוחה ברשת
שלוחות אשלים
פינת היועצת
טקסי מפתח הלב
הבוגרים שלנו
ארכיון
הקשר הרב דורי
ביה"ס מקדם בריאות
חיים משותפים
פרויקט טק - חינוך טכנולוגיה ושונות תרבותית
חיפוש באתר