יום ש', כח’ בכסלו תשע”ה
דף הבית הכיתה שלי תל"ן ספריית ביה"ס אלבום תמונות חדר מורים יצירת קשר
 
 
 
ביה"ס עושה כל שביכולתו לשמירת זכות יוצרים וזכות הפרט בחומרים המצויים באתר. במידה שחומר או פריט מידע שהועלה לאתר מפר בתום לב את זכות היוצרים ו/או זכות הפרט, כתבו אלינו ואנו מתחייבים לתקן את הטעון תיקון או להסיר את החומר מן האתר, ליידע את האחראי להפרה זו ולהתריע בפניו על העלאת חומרים אלה כדי למנוע הישנות מקרים כאלה. דוא"ל :mirih@ashalim.net בברכת שימוש מושכל, הצוות החינוכי
קרא עוד...
קבלת הסכמתכם להכללת בנך/בתך בפעילויות אתר האינטרנט שמוסדנו יקים
הרינו מבקשים לעדכנך כי מינהל החינוך בעיריית ראשון לציון עומל בתקופה זו על הקמת פורטל (אתר) חינוך עירוני, אשר יהווה מרחב חינוכי דיגיטלי ושער כניסה לכל מערכת החינוך בעיר.מצורף המסמך ונשלח לכל התלמידים מודפס.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 34
כיצד נוכל לשלב בחג החנוכה את השמחה והאור יחד עם בריאות ושמירה על משקל?
8 ימי חג החנוכה בפתח ויחד איתם שלל של מנהגים, החל מהדלקת נרות משפחתית וכלהבאכילת סופגניות ולביבות.התפריט החגיגי של החג מהווה ללא ספק אתגר גדול עבור רובנו בשמירה על המשקל.מזון החג המסורתי, הסופגניות והלביבות, מכילים שילוב עוצמתי ועשיר במיוחד של שומןשמקורו בטיגון ושל סוכרים, בעיקר סוכר פשוט.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 2
מועצת תלמידים   |  מפתח הלב   |  נאמני בטחון   |  הקוד העירוני
סל תרבות   |  טיולים
יום הזיכרון ה - 19 ליצחק רבין ז"ל
גם השנה כמדי שנה אנו נוהגים לציין את היום ההוא, היום בו נרצח ראש ממשלת ישראל על-ידי יהודי בעצרת לשלום בכיכר מלכי ישראל ב - 4.11.95.תלמידי כיתת ברוש בהנחייתה של המורה טלי ערכו השנה את הטקס המרגש.מנהלת בית הספר מירי הבוט נשאה דברים.
קרא עוד...
תגובות: 0   צפיות: 25
קרא עוד...
על סדר היום
למידה בשעת חירום
יחודיות בית הספר
מרחבי כיתות
תרבותון אשלים
תחומי דעת
חברת הילדים
סל תרבות וטיולים
הורים באשלים
סקרים תשע"ה
גלישה בטוחה ברשת
שלוחות אשלים
פינת היועצת
טקסי מפתח הלב
הבוגרים שלנו
ארכיון
הקשר הרב דורי
ביה"ס מקדם בריאות
חיפוש באתר